Jak przemienić się z Kopciuszka w księżniczkę?

Bajka o Kopciuszku – czyli o dziewczynce, która była półsierotą, a której ojciec „zafundował” złą macochę z dwoma przyrodnimi siostrami – nigdy nie staciła na swej aktualności. Może czasy są inne ale ludzkie charaktery są takie same, motywy ich działania to nie tylko pozytywne ale i negatywne emocje, takie jak zazdrość, zawiść czy chciwość. W bajce pojawia się dobra wróżka, będąca matką chrzestną młodej dziewczyny, która swoim działaniem sprawia, że uciemiężona i poniżana przez nowych członków rodziny dziewczyna przemienia się w przecudnej urody postać a wszystko to za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Dziewczynę zdobi odmieniony wygląd oraz strój godny prawdziwej księżniczki. O północy czar pryska i dziewczyna gubi pantofelek dzięki któremu książę rozpoczął poszukiwania dziewczyny w której zakochał się bez pamięci.

Bardzo często negatywnie na wygląd kobiety wpływa tkwienie w toksycznym związku, w którym to kobieta nie ma żadnych praw do typowo kobiecych przyjemności a wszystkie zarobione pieniądze lokuje w mężczyźnie, który nawet palcem nie kiwnie by pomóc jej w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Kopciuszki to także matki, które mają na głowie wychowanie dzieci – nie mają one ani czasu ani pieniędzy na drobne przyjemności. Bak troski o urodę może prowadzić do depresji. Potrzeba bycia piękną jest zjawiskiem bardzo naturalnym – jeśli jest blokowana przez czynniki takie jak negatywne podejście bliskich osób do tematu troski o urodę, a na dodatek kobieta na każdym kroku spotyka się z ostrą krytyką swojego wyglądu to bardzo szybko może popaść w przygnębienie, a nawet i w depresję. Dlatego tak bardzo ważne jest by nie dać się nikomu zdominować i umieć realizować swoje potrzeby. Nie zawsze dzieci i mąż muszą być najważniejsi. Mogą iść na kompromis i cierpliwie poczekać na swoją kolej. Jeśli nie – to w takiej rodzinie nie może być mowy o żadnym partnerstwie. Tarnowska kosmetyczka to znana specjalistka w dziedzinie urody. Zabiegi przez nią proponowane działają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki – ich efekt bywa natychmiastowy, co znakomicie wpływa na samopoczucie kobiet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>